Anasayfa   |   İletişim   |   0(532) 276 30 61
60 TL Üzerine Ücretsiz Kargo
GÜVENLİK

                Türkiye'de ilk defa eşarp konseptini getiren www.yarenesarp.com dünyaca ünlü seçkin moda markalarına ait eşarp, şal ve aksesuarlarını %70'e varan indirimlerle sunuyor. Sitemize üyelik ve davet yoluyla üye kabul edilen sitemizde üyelik yaparak fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

               

GARANTİLİ BİLGİ TRANSFERİ :

Yarenesarp.com teknolojinin en gelişmiş güvenlikli yazılımlarını kullanır. Bu yüzden bize kredi kartı bilgilerinizi verirken almış olduğunuz risk, güvenli bir bankanın İnternet sitesinden işlem yaparken almış olduğunuz risk kadardır.

 

GÜVENLİ ALIŞVERİ :

Sitemiz, 128 bit Rapid SSL (Secure Socket Layer) ve SET (Secure Electronic Transaction) teknolojilerinin en son versiyonlarını kullanır.

Tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Kart numaranızı kimse kesinlikle göremez. Para transferi işlemleri Garanti Bankası, İş Bankası, Finans bank ve Yapı Kredi Bankası Vposları üzerinden, dünya standardı olan SET protokolü kullanılarak yapılmaktadır.

Limit aşımına uğramış, sahte veya çalıntı olarak bildirilmiş kartların kullanımı mümkün olmayacaktır.


SANAL ALIŞVERİŞİN GÜVENCESİ 3D SECURE :

Web sitemizde Garanti Bankası hariç, diğer bütün bankaların kredi kartları ile alışveriş yaparken kartınızın 3D Secure yönünden kullanılabilir olması gerekmektedir.

 

3D SECURE NEDİR? :
İnternet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir.  
Visa ve MasterCardın geliştirdiği bu "güvenli sanal alışveriş" çözümleri ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır.
Verified by Visa ve MasterCard SecureCode logoları bulunan sanal işyerlerinden yapılan online alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır.


3D SECURE NEDEN GÜVENİLİR?
:  

3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanması engellenmektedir.


3D SECURE NASIL İŞLER?
 :

Kart sahibi, kartını İnternet bankacılığı kanalıyla bankasına kaydettirir. Kartına bağlı bir şifre ve bir güvenlik soru - cevabı tanımlar.  
Kart sahibi, sisteme uyumlu sanal iş yerinde alışverişini yapar ve ödeme bölümüne geçer.  
Kart sahibinin karşısına, bankası tarafından, işlem şifresini ve kişisel güvenlik mesajını soran bir pop-up ekran açılır.  
Kart sahibi şifresini girerek işleme devam eder. Şifre, banka tarafından doğrulanınca işlem tamamlanır.


3D SECURE ŞİFRE BELİRLEME VE KULLANIM
:  
Değerli müşterimiz, eğer daha önce 3D Secure şifresi almadıysanız alışveriş yapmak için www.yarenesarp.com' a girdiğinizde 3D Secure şifrenizi oluşturmanız gerekmektedir.

Eğer 3D Secure şifreniz varsa, siparişinizi oluşturmaya başlayıp ödeme ekranına geldiğinizde kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra Siparişi Bitir butonuna bastığınızda ekranda 3D Secure şifre penceresi açılmaktadır. Şifrenizi ilgili bölüme girerek siparişinizi sonlandırabilirsiniz.