Türkiye'de ilk defa eşarp konseptini getiren www.yarenesarp.com dünyaca ünlü seçkin moda markalarına ait eşarp, şal ve aksesuarlarını %70'e varan indirimlerle sunuyor. Sitemize üyelik ve davet yoluyla üye kabul edilen sitemizde üyelik yaparak fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

                Verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Yurt dışında aynı gün kargoya verilmektedir.

Tüm siparişleriniz hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. Tüm Dünya'ya 2009 yılından bu yana hizmet veren sitemiz memnuniyet seviyesini en üst seviyede tutmak için teknoloji ve bilgi birikimini birleştirerek 2009 yılından bu yana tecrübesiyle alışveriş yapan tüm müşterilerimizi memnun etmektedir.

                75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır. 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde eşarp veya şal hediye edilmektedir. 75 TL altındaki siparişlerinizde 5,00 TL kargo ücreti alınmaktadır.

                Kapıda ödeme şeklinde sipariş verilebilmektedir. Kapıda ödeme olarak 5,00 TL ek ücret alınmaktadır.

                Ödemelerinizi Kredi kartı, Kapıda ödeme, Havale, Pay-pal ve Western Union şeklinde ödeme yapabilirsiniz.

                Tüm siparişlerinizde kargo bilgileriniz mail adresinize ve cep telefonunuza sms olarak kargo takibiniz gönderilmektedir.

                Tüm siparişlerinizi 15 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade edilebilmektedir kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.