Anasayfa   |   İletişim   |   0(532) 276 30 61
60 TL Üzerine Ücretsiz Kargo
İADE PROSEDÜRÜ

                Sipariş ettiğiniz ürünler, dikkatle kontrol edildikten sonra özenle paketlenir. 


Firmamız, iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. Neden belirterek, ambalajı açılmamış, kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünleri teslim tarihinden itibaren faturası ile birlikte 14 gün içinde iade edebilirsiniz. 

KULLANICI HATALARINDAN MEYDANA GELEN PROBLEMLERDE , İADE VE DEGİŞİM KABUL EDİLMEMEKTEDİR.

Yinede üründe meydana gelen arızanın üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz durumlarda, ürünün kalite kontrol birimimiz tarafından incelenmesi için faturası ile birlikte tarafımıza ulaştırabilirsiniz. Bu gibi durumlarda "Müşteri Temsilcimiz"  0533 123 07 61 numaralı telefon ile irtibata geçebilirsiniz.
"İade ve değişim işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir...Anlaşmalı kargomuz UPS KARGO ile iadenizi bize gönderdiğiniz taktirde daha uygun bir bedel ödeyerek kargonuzu bize gönderebilirsiniz.. İADENİZİ FARKLI BİR KARGO FİRMASI İLE GÖNDERMENİZ HALİNDE KARGO ÜCRETİ MÜŞTERİYE AİTTİR."
 
UPS Kargo - Yaren Eşarp anlaşma kodu : 72389V

Sipariş iptal işlemleri

Siparişler, aynı iş günü içerisinde saat 16.00'ya kadar iptal edilebilir. İptal işlemi  
0533 123 07 61 no'lu telefon veya musterihizmetleri@yarenesarp.com adresine isim, soyadı ve sipariş no. bildirilerek yapılabilir.Değişim ve İade işlemleri

Kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış etiketi üzerinde ürünleri teslim tarihinden itibaren faturası ile birlikte 14 gün içinde iade edebilir 30 gün içerisinde değişim talep edebilirsiniz. Ürün değişimi yada iadesi yapacağınız ürün için  fatura üzerine talebinizi yazarak  iletişim bilgilerinde yer alan "
Gümüşpala Mah. Edalı (Veli) Çıkmazı No : 8/A (Yarenesarp.com) Avcılar / İSTANBUL  " adresine göndermeniz gerekmektedir.Ürün değişim talebi ile puan oluşturulmaktadır. Oluşturulan puan iade edilememektedir. İade talebi ile tutar eğer kredi kartı ile ödeme yapmışsanız kredi kartınıza, kapıda ödeme-havale ile ödeme yapmışsanız, tutar hesabınıza iade edilecektir.