Anasayfa   |   İletişim   |   0(532) 276 30 61
60 TL Üzerine Ücretsiz Kargo
SSS - SIK SORULAN SORULAR

* Yurtdışından sipariş verirken nasıl ödeme yapabilirim ?


Kredi kartı, Hepsipay veya Havale şeklinde ödeme yapabilirsiniz

 

 

Sipariş verdim siparişlerim ne zaman kargoya verilecek ?


Vermiş olduğunuz sipariş, aynı gün kargoya verilmektedir.  Siparişlerinizi, "Hesabım" bölümündeki "Son Siparişlerim" sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte "Son Siparişlerim" sekmesinde, "Kargom Nerede?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

 

 

* Alışveriş yaptığımda ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim ?


Yurt içi alışverişlerinizde 100,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemiyorsunuz 100,00 TL ve altı siparişlerinizde 5,00 TL kargo ücreti bulunmaktadır. 

 

 

* Yurtdışı siparişlerimizde kapıda ödemeli alışveriş yapabilir miyim ? 


Şu anda yurt dışı siparişlerinizde kapıda ödeme yöntemi bulunmamaktadır.

 

 

* Satın aldığım ürünü değiştirebilir miyim ?


14 gün boyunca istediğiniz ürünü geri gönderebilir değiştirebilirsiniz.

 

 

* Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum. Ne yapabilirim ?


Satın almış olduğunuz ürünü; ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade edebilirsiniz. İade edilen ürünlerin etiketlerinin, logolarının zarar görmemiş olması gerekiyor. Ürünler ekibimiz tarafından kontrol edilerek zarar görmemiş olduğundan emin olunacaktır.

 

 

* Yarenesarp.com'daki fırsatlardan nasıl haberdar olabilirim ?


Yeni ürün duyurularımızı, her hafta yayınladığımız e-bülten vasıtası ile siz değerli üyelerimize iletmekteyiz. Yarenesarp.com'a kayıtlı e-mail hesabınızı kontrol ederek kampanyalarımızı takip edebilirsiniz. Facebook takipçilerimiz ile her hafta eklenecek yeni ürünleri paylaşmaktayız. Dilerseniz Facebook üzerinden de takip edebilirsiniz.

 

 

* Satın almak istediğim ürün tükendiyse tekrar satışa çıkma ihtimali var mıdır ?


Satın almak istediğiniz ürün kampanyalı bir ürünse tekrar satışa çıkma ihtimali son derece düşüktür. Kampanya dahilinde olmayan ürünlerimiz belirli periyotlarla güncellenecektir. Bu anlamda satın almak istediğiniz ürün tekrar satışa girebilir.

 

 

* Yarenesarp.com üzerinden hediye gönderimi yapabilir miyim ?


Yarenesarp.com üzerinden hediye gönderimi yapabilirsiniz. Bunun için hediye göndermek istediğiniz ürün veya ürünleri sepetinize ekledikten sonraki Gönderim bölümünde "Hediye Paketi İstiyorum" seçeneğine tıklayarak şık bir hediye paketi ile ürünün istediğiniz bir adrese gönderilmesini sağlıyoruz.